Nářadí KV

Anglické dřevěné obklady MDF ART

Oblíbený a akční výrobek Anglické dřevěné obklady MDF od značky s dlouholetou historií Foge můžete sehnat tady a teď právě se slevou. Právě nyní za skvělou cenu 2 299 Kč.
EAN: 5908283371709
Anglické dřevěné obklady MDF ART
Ověřit dostupnost »
Značka: Foge
2 299

Anglické dřevěné obklady na zeď FOGE budou dokonalým zpestřením stěn. Oteplují místnost a dodává ji elegantní vzhled. Vhodný do klasických interiérů a moderních aranžmá.

Dřevěný obklad na zeď je ideální pro použití na chodbě, v předsíni, do obývacího pokoje, v kuchyni, do ložnice nebo dokonce na schodišti. Na všech těchto místech bude plnit kromě estetické funkce také ochrannou.

Výrobek je ošetřen základním nátěrem a připraven k nátěru barvami na stěny. Přiložený návod usnadňuje instalaci.

Jedno balení obsahuje 2,2 metrů čtverečních, tzn. 2 běžné metry produktu.

 

Technická data:

Kód produktu: wood paneling art

Materiál: MDF

Výška (cm): 109

Délka (cm): 200

Povrchová úprava: dvojitý bílý nátěr

Barva povrchu: bílá

****

Anglické dřevěné obklady na zeď  FOGE budou dokonalým zpestřením stěn. Oteplují místnost a dodává ji elegantní vzhled. Vhodný do klasických interiérů a moderních aranžmá.

Dřevěný obklad na zeď je ideální pro použití na chodbě, v předsíni, do obývacího pokoje, v kuchyni, do ložnice nebo dokonce na schodišti. Na všech těchto místech bude plnit kromě estetické funkce také ochrannou.

Popularita anglického dřevěného obkladu na zeď pokrývajícího pouze spodní část stěny každým rokem roste. Díky použití jednoduchých vzorů, nejčastěji obdélníkových, se perfektně hodí jak do interiérů v retro stylu, tak do moderních aranžmá.

Tyto obklady se stále častěji používají také ve veřejných budovách, kancelářích, klinikách, kde kromě estetiky plní i ochrannou funkci.

Jsou dokonalým řešením pro dětské pokoje, kde jsou stěny vystaveny poškození nebo znečištění.

 

Jednoduchá montáž (přiložený návod umožní instalovat obklady samostatně a ušetřit tak peníze) umožňuje snadnou a rychlou instalaci a skvělý konečný výsledek.

Balení obsahuje 2,2 m2 obkladu ošetřeného základním nátěrem a připraveného k nátěru barvami na stěny (akrylové, latexové).Po ošetření základním nátěrem je obložení bílé, ale doporučuje se jej natřít jakoukoliv barvou.

Balení obsahuje:1 horní lišta + 8 příčných nosníků v balení. Všechny prvky jsou oříznuty a připraveny k montáži pomocí montážního lepidla.

 

Dřevěný obklad na zeď „Art“ dává vašemu interiéru nadčasový a klasický vzhled.

 

Dřevěný obklad na zeď „Modern“ je perfektní volbou pro vytvoření moderního, a zároveň originálního vzhledu interiéru.