Nářadí KV

Finish Čistič Myčky Lemon 250ml Duo

Hodně oblíbený výrobek Finish Čistič Myčky Lemon od výrobce se skvělou pověstí Finish pořídíte právě nyní za výhodné peníze. Levně za cenu 129 Kč.
EAN: 8592326010716
Finish Čistič Myčky Lemon 250ml Duo
Ověřit dostupnost »
Značka: Finish
129

Vlastnosti:

Hygienicky čistá myčka si hravě poradí i s opravdu silně mastným nádobím. O její čistotu ale musíme pečovat. Ve skrytých částech vaší myčky, jako jsou trubky, trysky a filtr, se totiž mohou usazovat nečistoty a vodní kámen, které vytvářejí nehygienické prostředí a často jsou zdrojem nepříjemného zápachu. O všechny tyto neduhy se postará tekutý čistič myčky Finish. Myčce dokáže navrátit její původní zářivý vzhled a spolehlivě zabránit usazování vodního kamene. Radost pro oko i vaše nádobí.

 

Marketing produktu:

Starost o maximální čistotu myčky a vodní kámen přenechejte tekutým čističům Finish, které o 100 % lépe odstraňují skryté nečistoty a vodní kámen*. Ani nečistoty v těch nejzazších koutech myčky neuniknou před silným odmašťovacím složením čističe Finish. Trubky, trysky nebo filtr budou opět hygienicky čisté. Tekutý čistič doporučujeme používat minimálně jednou za 3 měsíce, v prázdné myčce dle návodu k použití. K dispozici jsou varianty Svěží a Lemon Sparkle.