Nářadí KV

Kartáč na čištění filtrů 58662

Zajímavý produkt Kartáč na čištění filtrů od dodavatele s dlouholetou historií Bestway lze sehnat tady a teď opravdu výhodně! Akční cena od 249 Kč.
EAN: 6941607307533
Kartáč na čištění filtrů 58662

Dopřejte bazénovým filtrům nejvyšší úroveň čistoty s kartáčem na čištění filtrů Flowclear™ AquaLite™. Jedinečný hřebenový tvar kartáče je navržen tak, aby se vešel do hlubokých záhybů filtračního papíru. Každý hřeben má ideální velikost, aby se dostal do těžko přístupných míst a zajistil důkladné vyčištění filtrační vložky. AquaLite se snadno připojuje ke koncům standardní zahradní hadice pomocí přiloženého adaptéru, který umožňuje koncentrovanému proudu vody odstranit z filtračního papíru více částic za kratší dobu než samotná zahradní hadice. Tento čisticí nástroj je také vybaven knoflíkem pro ovládání průtoku vody, který vám umožňuje jej zapínat a vypínat a také upravovat průtok vody. Použití kartáče na čištění filtrů AquaLite k hloubkovému čištění filtrační vložky alespoň jednou denně může prodloužit životnost vašeho čerpadla a filtrační vložky, což vám ušetří čas a peníze.

Hřebenová hlavice je konstruována tak, aby se dostala hluboko do skládaného papírového filtru a vložku filtru důkladně vyčistila
Koncentrovaný proud vody odstraní více částic za kratší dobu než běžná zahradní hadice
Delší životnost filtračního čerpadla a vložky
Snadné ovládání zapínání/vypínání a regulace proudu vody
Snadné připojení k zahradní hadici pomocí rychlospojky
Hodí se pro různé typy vložek
Obsah: 1 čistič vložky