Nářadí KV

Komoda Winnie Wnk26-Q45 Dub Sonoma

Tento velmi oblíbený produkt Komoda Winnie Wnk26-Q45 Dub od výrobce s dlouholetou historií Baumax máte možnost pořídit v naší nabídce téměř zdarma! Teď za akční cenu 4 599 Kč.
Komoda Winnie Wnk26-Q45 Dub Sonoma
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
4 599

Pokud hledáte pro vybavení interiéru jemné a klasické a zároveň univerzální a nekompromisní řešení, , pocit svobody najdete jej v kolekci WINNIE. Design nábytku z kolekce představuje vše, co od vybavení interiéru očekáváme: útulnost a pohodlí. Všestrannost je nepopíratelnou výhodou této kolekce – díky výběru vhodného příslušenství můžeme vytvořit prostor jak pro teenagery, tak pro dospělé, jak pro holky, tak i pro kluky. Provedení v kombinaci Bílé Uni a dekoru Dub Sonom činí nábytek z této kolekce perfektní pro jakýkoliv interiér.

Komoda do pokoje pro teenagery je navržena a vyrobena dle nejnovějších trendů. Komoda je ve dvoubarevném provedení: korpus a čela skříněk v dekoru Dub Sonoma a čela zásuvek v provedení Bílá Uni. Charakteristický styl komody tvoří: výrazný horní okraj, kontrastní barvy a hliníkové úchytky.