Nářadí KV

Pila přímočará s laserem a světlem Extol 800W

Oblíbený a kvalitní produkt Pila přímočará s laserem a od známého výrobce EXTOL pohodlně nakoupíte právě zde napořád výhodně! Levně za cenu 1 399 Kč.
EAN: 8595126979894
Pila přímočará s laserem a světlem Extol 800W
Ověřit dostupnost »
Značka: EXTOL
1 399

Přímočará pila je určena k provádění dělících a tvarových řezů zejména do dřeva a dřevotřísky, dále také do kovu, umělých hmot, gumy a keramiky s použitím k tomu určených pilových plátků. Pila je vybavena elektronickou regulací otáček motoru a regulací síly předkmitu pomocí, kterých si můžete upravit chod pily při řezání v různých materiálech. Standartně při řezání pila odfukuje piliny z místa řezání, ale pokud k ní připojíte vysavač, můžete tento odfuk vypnout a piliny jen odsávat do vysavače, čímž dosáhnete mnohem čistějšího pracovního místa. Pro přesnou práci je pila vybavena laserem pro přesné vedení linie řezu a LED světlem pro osvětlení pracovního místa. Podle situace si je může zapnout současně nebo jednotlivě.
Laser a LED osvětlení jsou napájené ze sítě. Odnímatelný plastový kryt určený pro ochranu materiálů s povrchem náchylným k poškrábání