Nářadí KV

Psací Stůl Tablo 130 cm Bílý/Atlantic

Tento výjimečný výrobek Psací Stůl Tablo 130 cm od známé značky Baumax máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Akční cena již od 3 144,15 Kč.
Psací Stůl Tablo 130 cm Bílý/Atlantic
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
3 144,15

TABLO je kolekce moderního, funkčního nábytku pro teenagery. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky o tloušťce 22 mm a 16 mm. Hrany jsou zajištěny PVC dýhou. Plastové úchytky. Elementy systému jsou k dispozici v následujícím barevném provedení: Grafit / Bílá lux / Atlantic. Kolekce TABLO obsahuje 13 prvků, kterými lze snadno uspořádat celou místnost. Tato kolekce zahrnuje velkou šatní skříň s LED osvětlením uvnitř skříně, regály, police, psací stůl a postel.

Psací stůl Tablo je nabídkou pro dětský a teenagerský pokoj v moderním stylu. Originální forma jistě osloví i ty nejnáročnější teenagery. Univerzální barvy budou skvěle ladit do různých aranžmá a stylů. S tímto stolem bude učení mnohem příjemnější a snadnější.

Psací stůl má jednu uzavíratelnou a tři otevřené police a k tomu dvě prostorné zásuvky, které vám pomohou uspořádat školní potřeby a další věci.