Nářadí KV

LEPIDLO BISON GRIZZLY MONTAGE POWER WHITE 370 g

Tento akční a ve slevě produkt LEPIDLO BISON GRIZZLY MONTAGE od skvělé a známé značky Baumax jednoduše seženete právě teď v naší nabídce extra se slevou! Aktuálně v akci od 169 Kč.
EAN: 8710439274553
LEPIDLO BISON GRIZZLY MONTAGE POWER WHITE 370 g
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
169

Extrémně výkonné montážní lepidlo. Vhodné pro profesionály i laiky. ZVÍŘE VE VAŠEM DOMĚ!

 

BISON GRIZZLY MONTAGE DĚSIVĚ SILNÉ A RYCHLÉ MONTÁŽNÍ LEPIDLO
Vysoká počáteční přilnavost a konečná pevnost.

Díky svému jedinečnému sortimentu jsou lepidla a tmely Bison součástí každé práce. Řešení pro každého kutila, který potřebuje něco připevnit, opravit, smontovat nebo utěsnit. Uvnitř i venku, v domě, na zahradě, v karavanu i na lodi. Dobře známými produkty jsou Poly Max, Montagekit, Bison Kit a mnoho dalších.

Nejžhavější novinkou je děsivě silná řada Grizzly Montage. Tato super silná, rychlá a snadno použitelná montážní lepidla dokonale doplňují náš sortiment a uspokojují potřeby všech koncových uživatelů. Jejich prémiové složení kombinuje vynikající počáteční přilnavost a vysokou finální pevnost k dosažení rychlého a spolehlivého výsledku.

GRIZZLY MONTAGE POWER
Počáteční přilnavost: 500 kg/m2 (za 10 s)
Konečná pevnost 60 kg/cm2 (za 24 hodin)

VHODNÉ PRO VŠECHNY MATERIÁLY A POVRCHY1)
Lepí všechny materiály od dřeva, korku, přírodního kamene, trespa®, železa, hliníku, zinku, (nerezové) oceli a dalších kovů přes keramiku, beton, cihly, omítku, sklo až po PVC, ABS, PC, PMMA, pěnový polystyren a další syntetické materiály. Na všechny druhy povrchů. Na porézní povrchy Grizzly Montage Power. Na porézní i neporézní nebo lehce vlhké povrchy Grizzly Montage Extreme.

1) Nevhodné pro PE, PP, PTFE a bitumen.

EXTRÉMNĚ ODOLNÉ
I při extrémních teplotách v rozmezí od -20°C do 80°C u Grizzly Montage Power a od -40°C do 100°C u Grizzly Montage Extreme.