Nářadí KV

Olejovy radiator 11-el. Turbo 2500W + 400W

Tento akční kousek Olejovy radiator 11-el. Turbo 2500W od skvělého výrobce Baumax jde koupit tady teď za akční cenu! Teď v akci 2 599 Kč.
EAN: 5903021423757
Elektrický olejový radiátor TURBO 11
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
2 599

Elektrický olejový radiátor s moderním regulátorem je plněn speciálním minerálním topným olejem. Díky olejové náplni se teplo ukládá do oleje a uvolňuje se postupně, takže teplota v místnosti zůstává konstantní. Na rozdíl od běžných radiátorů má navíc 400wattový topný ventilátor. Díky topnému ventilátoru neproudí ohřátý vzduch přímo nahoru, nýbrž se lépe a rychleji rozmisťuje po místnosti. Pracuje tiše, je bez zápachu, nevysušuje vzduch, nevytváří tah vzduchu a nezpůsobuje zvedání nebo spalování prachu. Je ideální do kanceláře, ložnice, dětského pokoje, pro alergiky a nemocné lidi. Šíří příjemnou atmosféru a teplo. Ovladatelný termostat slouží pro nastavování a udržování požadované teploty v interiéru. Je vysoce flexibilní, praktická kolečka umožňují snadnou manipulaci a má 1,4m dlouhý kabel.

Splňuje požadavky směrnice EcoDesign pro lokální topidla.

POPIS A VLASNOSTI :
Příkon 500W
Ventilátor 400W
11 topných článků
Nastavitelný termostat
Systém ochrany proti přehřátí
Bezhlučný provoz
Bezúdržbový provoz
Vysoká akumulační schopnost
Snadná manipulace
Pohodlné přemisťování
Kompaktní rozměry
Odolná kovová konstrukce
Světelná kontrolka zapnutí

DOPORUČENÍ VÝROBCE:
POKUD BYL RADIÁTOR PŘEPRAVOVÁN VE VODOROVNÉ POLOZE, UMÍSTĚTE HO DO SVISLÉ POLOHY A VYČKEJTE PŘED JEHO PŘIPOJENÍM 12- 24 HODIN.