Nářadí KV

Skleněný ohřívač 2000W

Tento akční produkt Skleněný ohřívač 2000W od předního výrobce Baumax pohodlně získáte teď trvale výhodně! Nyní pořídíte jen za 2 999 Kč.
Skleněný ohřívač 2000W
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
2 999

SKLENĚNÝ OHŘÍVAČ 2000W

2W1 / 2000W – ohřívač s výkonem 2000W se okamžitě ohřívá díky topnému tělesu „X-shape”, které ve srovnání s „Wire heating element” dokáže velmi rychle vytopit místnost. Konstrukce zařízení navíc způsobí rovnoměrné rozložení tepla v místnosti. Díky speciálnímu rámu jej lze pověsit na stěnu nebo nechat stát na podlaze (sada obsahuje vše potřebné: rám a sadu koleček s aretací pro pohodlný přesun po podlaze). Čelo ohřívače tvoří hladké tvrzené sklo, které je odolné vůči poškrábání a rozbití. Hezky vypadá jak ve stojací poloze, tak i v případě zavěšení na zdi. Ohřívač je vybaven týdenním časovačem, pomocí kterého lze naprogramovat topný režim na celý týden, což umožňuje se přizpůsobit každodennímu režimu po dobu 7 dnů, aniž by bylo třeba nějak zasahovat (každý den se programuje zvlášť).

VODĚODOLNÝ – ohřívač je voděodolný, má stupeň krytí IP24, což umožňuje jeho použití ve vlhkých místnostech, jako je koupelna, která velmi často vyžaduje dodatečný ohřev. V koupelně by měla být teplota vyšší než v ostatních místnostech a měla by se pohybovat kolem 24°C, proto velmi často je nutné mít k dispozici dodatečný zdroj tepla, kterým může být právě NÁŠ model ohřívače.

FUNKCE PROTI ZAMRZÁNÍ – ohřívač má čidlo, které automaticky zapne režim proti zamrzání, jakmile teplota v místnosti spadne pod 5 stupňů. Zařízení zabraňuje promrzání prázdných, méně používaných místností, garáží, sklepů. Je to skvělé řešení pro případ, kdy v domě po delší dobu nikdo není přítomen např. v období dovolené nebo v případě pronájmu obzvlášť v podzimním a zimním období. Eliminuje riziko poškození vodního potrubí atd.

DOTYKOVÝ PANEL A LCD DISPLEY – všechny funkce ohřívače jsou ovládány pomocí dotykových tlačítek umístěných na čelním panelu, což umožňuje snadné používání zařízení a dává mu moderní ráz. Display je podsvícený na modro a zobrazuje teplotu, čas, pracovní režim. Sada obsahuje dálkový ovladač, který umožňuje dálkové ovládání všech funkcí a pohodlnou obsluhu bez nutností vstávání z pohodlného gauče.

SPECYFIKACE

barva: černá

výkon: 2000W

napájení ohřívače: 220-240V, 50/60Hz

napájení dálkového ovládače: CR2025  (součástí)

materiál: tvrzené sklo

teplotní rozsah: 5-50 stupňů C

topné těleso: X-shape

ochrana před přehřátím: ano

ochrana proti zamrznutí: ano

rodičovský zámek: ano

vestavěný termostat: ano

vestavěné hodiny: ano

rozměry (d./š./v.): 84/26/52cm

délka kabelu: 165cm

odolnost proti vodě: IP24

výkon: 10-25m2

hmotnost sady: 8,7kg

hmotnost vč. balení: 9,45kg

SADA OBSAHUJE

elektrický ohřívač

dálkový ovladač

kolečka

montážní rám na stěnu

montážní šrouby