Nářadí KV

Sprchová termostatická baterie s dolním a horním vývodem 150 NOVASERVIS 2862/1,0

Tento levný produkt Sprchová termostatická baterie s dolním a horním značky Novaservis můžete nakoupit na našich stránkách nyní v bezva akci! Produkt koupíte teď u nás za 6 199 Kč.
EAN: 8590309062066
Sprchová termostatická baterie s dolním a horním vývodem 150 NOVASERVIS 2862/1

Termostatické vodovodní baterie AQUASAVE jsou technicky dokonalé, bezpečné s mimořádným komfortem ovládání. Automaticky regulují teplotní výkyvy vody a současně udrží stálou teplotu vody. Pro delší životnost baterie doporučujeme montáž vodovodního filtru.
U nástěnných baterií Aquasave se ovládání teploty provádí levou rukojetí, ovládání průtoku rukojetí pravou. Výhodou tohoto uspořádání je kratší vzdálenost přívodu teplé vody k termostatu a tedy menší ohřev povrchu baterie.

Sprchová termostatická baterie s roztečí 150 mm s horním a spodním vývodem vody. Jedinečný systém COLD TOUCH – u baterií je ovládání teploty v levé rukojeti a ovládání průtoku vpravo – díky tomu zůstává povrch baterie stále chladný. Odolná termostatická kartuše s prodlouženou zárukou 7 let. Prvotřídní chromové provedení. K této baterii doporučujeme sprchovou tyč SET067,0, kterou hravě dovybavíte hadicí, ruční a hlavovou sprchou z naší nabídky.

Pokud vaší koupelně vládne hrana, dokonalost vyšperkují italské termostaty AQUASAVE.