Nářadí KV

Psací Stůl Winnie Wnb935-Q36 Bílý / Dub Sonoma

Kvalitní a oblíbený výrobek Psací Stůl Winnie Wnb935-Q36 od výrobce s dlouholetou historií Baumax jednoduše můžete najít tady a teď právě v bezva akci! Výhodně za skvělou cenu 2 799 Kč.
Psací Stůl Winnie Wnb935-Q36 Bílý / Dub Sonoma
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
2 799

Pokud hledáte pro vybavení interiéru jemné a klasické a zároveň univerzální a nekompromisní řešení, , pocit svobody najdete jej v kolekci WINNIE. Design nábytku z kolekce představuje vše, co od vybavení interiéru očekáváme: útulnost a pohodlí. Všestrannost je nepopíratelnou výhodou této kolekce – díky výběru vhodného příslušenství můžeme vytvořit prostor jak pro teenagery, tak pro dospělé, jak pro holky, tak i pro kluky. Provedení v kombinaci Bílé Uni a dekoru Dub Sonom činí nábytek z této kolekce perfektní pro jakýkoliv interiér.

Psací stůl do pokoje pro teenagery je vyroben v módním dvoubarevném provedení – pracovní deska a korpus stolu v dekoru Dub Sonoma, čela skříňky a zásuvky v dekoru Bílá Uni. Velikost stolu byla přizpůsobena potřebám teenagerů: nábytek nezabírá příliš mnoho místa a odpovídající rozměry zajišťují pohodlné používání.